ŚWIĘTO DYNI I KONKURS NA "NAJZABAWNIEJSZĄ DYNIĘ"

Zbliża się koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas żeby ogłosić "Dzień Dyni" W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy  30 października. Z tej okazji Pani Ania z grupy maluszków i Pani Ania z grupy "Biedronek" zorganizowały dla wszystkich przedszkolaków moc atrakcji. Były zagadki o dyniach i piosenka o dyni, a także wspólne tańce. Roztrzygnięty został również wcześniej ogłoszony konkurs na "Najzabawniejszą dynię". Prac konkursowych było bardzo dużo, każde dziecko dostało drobny upominek i dyplom, wyłoniono również zwycięzców. Nagorodę specjalną  otrzymała Pola z grupy "Jeżyki", a trzy pierwsze miejsca zajęli: Julka z grupy "Żabki", Antosia z grupy "Motylki" i Tymek z grupy "Biedronki". Wszystkim serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie!