zspp02@edu.bydgoszcz.pl

Dzień Pluszowego Misia.

Dnia 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!". Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia. Uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Następnie dzieci z grup Motylki, Pszczółki i Biedronki spotkały się razem. Zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, mówiły z jakich są bajek, odgadywały zagadki związane z misiami. Była degustacja miodu. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.