Nasze sukcesy

• Stypendystka projektu „PRYMUS POMORZA I KUJAW” Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego – Oliwia Łazarz z 8c
  • 17 uczniów zakwalifikowało się do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych K- P Kuratora Oświaty:

- 8 z j. angielskiego-4 przeszło do etapu wojewódzkiego

- 3 z biologii – 2 przeszło do etapu wojewódzkiego

- 2 z matematyki

- 2 z chemii- 2 przeszło do etapu wojewódzkiego

- 1 z j. polskiego

- 1 z j. rosyjskiego – 1 przeszedł do etapu wojewódzkiego

•  W Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Przystanek Niepodległa” zdobyliśmy 2 nagrody:

- III miejsce w kategorii klas VIII

- III miejsce w kategorii klas VII

• oraz 2  NAGRODY  SPECJALNE   WOJEWODY  K-P „Voucher na wycieczkę Gdańsk-Gdynia” w dniu 20 .11.2018r. dla zwycięskich drużyn.
  • W Miejskim Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska „Bydgoszcz chroni klimat” zdobyliśmy III miejsce i WYRÓŻNIENIE.
  •  W Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej organizowanym przez VIILO pt.: „Polsko, kocham Cię” wywalczyliśmy II i III miejsce.
  • W konkursie na gazetki szkolne organizowanym przez K-P CEN   w Bydgoszczy zajęliśmy III miejsce i przyznano nam grant pieniężny.
  • Nasi nauczyciele ( A. Kempa, E. Nawrocka, A. Górska, B. Szargało, K. Sidorowicz- Wojno, I. Ruszkowska, A. Buława, A.Kranc,K. Kulpa ) zostali nominowani do tytułu NAUCZYCIEL NA MEDAL, a nasza szkoła do miana  SZKOŁY  ROKU.
  • W międzyszkolnym  konkursie   plastycznym organizowanym  przez  ZS nr 9 pt.: „Niepodległa - Sławni Polacy” zdobyliśmy I miejsce.
  • W konkursie  „Tropiciele stereotypów dla klas 4-IIIG” z projektu „Szkoła otwarta i tolerancyjna” drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce ( E. Kozłowska 7c, K. Sieniuć 7c, S. Grzegorek 7b).
  • Zajęliśmy 2 miejsce w Bydgoszczy w plebiscycie „Gazety Pomorskiej” „SZKOŁA  NA  MEDAL”.