Dzisiaj na tablicy

Drodzy uczniowie klas ósmych, Szanowni rodzice ósmoklasistów!

Mimo trwającego w dalszym ciągu strajku nauczycieli egzamin w naszej szkole odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy Was w poniedziałek 15.04 na godzinę 8.30 do budynku przy ulicy Kaliskiej 10 na egzamin z języka polskiego. We wtorek 16.04 będziecie się zmagali z matematyką i również zapraszamy Was na 8.30 do szkoły. Środa 17.04 to język angielski. Proszę Was o przyjście jak na wcześniejsze egzaminy na godzinę 8.30. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą legitymacji szkolnej, czarnych długopisów , a na matematykę linijki. Możecie mieć ze sobą małą butelkę wody. Życzymy Wam powodzenia na egzaminie i będziemy mocno trzymać za Was kciuki!

Szanowni Rodzice !
Informujemy, że w dalszym ciągu trwa akcja strajkowa nauczycieli w naszej szkole i przedszkolu. Z powodu braku nauczycieli, którzy mogą realizować zajęcia są one zawieszone do odwołania. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani poprzez stronę internetową szkoły.

Lucyna Sawicka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20

Informacja dla rodziców - https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/strajk-nauczycieli-informacja-dla-rodzicow/