Projekt ,, Fizyka - Pasja - Społeczeństwo ''

Miło mi poinformować, ża nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w projekcie unijnym ,, Fizyka - Pasja - Społeczeństwo " realizowanym przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym celem projektu jest rozwijanie zainteresowań naukami przyrodniczymi ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny, jaką jest fizyka. Projekt służy poszerzaniu wiedzy z zakresu fizyki i przyrody, podnoszeniu kompetencji i rozwijaniu zdolności młodzieży. Dnia 16 października 2019r. pierwsza grupa uczniów klas siódmych weźmie udział w warsztatch eksperymentalnych na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Organizacja zajęć na Wydziale Fizyki i udział w warsztatach eksperymentalnych jest finansowany z Funduszy Europejskich.
Podczas wyprawy naukowej do Warszawy odwiedzimy także między innymi Centrum Nauki Kopernik.

Uczestnikom życzę niezapomnianych wrażeń i efektywnego zdobywania wiedzy!

koordynator szkolny

Joanna Estkowska