Świetlicowy konkurs plastyczny pt. "Zima wokół nas"

Tego jeszcze nie było!  Zima w kalendarzu, a za oknem żadnych jej atrybutów nie udało się dotychczas nikomu wypatrzeć, bynajmniej w naszym mieście. Z konieczności więc oglądaliśmy zimowe zjawiska atmosferyczne w formie prezentacji na ekranie. Wyjątkowe wydawały się tym bardziej nagrania Polskiej Kroniki Filmowej przedstawiające tzw. „zimę stulecia” z 1978/1979 r. Podczas ferii jedynie tym, którzy wyjechali w góry udało się zobaczyć śnieg. Mimo tych obiektywnych trudności dzieci przystąpiły do realizacji prac na ogłoszony konkurs, mieliśmy bowiem nadzieję na to, że przywołamy zimę chociaż na trochę.

W piątek 14 lutego rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny i wręczyliśmy zwycięzcom dyplomy i nagrody. Wśród 16 prac były 2 formy przestrzenne.

A oto laureaci konkursu i ich prace....