projekt: http://szablony.atcsites.com

O SZKOLE

projekt: http://szablony.atcsites.com

FOTOGALERIA

projekt: http://szablony.atcsites.com

LLP  COMENIUS

projekt: http://szablony.atcsites.com

MENU GŁóWNE

Strona główna

Projekt

50 - lecie

Rekrutacja

Plan lekcji

Historia szkoły

Nasz patron

Kronika

Kadra

Orlik

Projekty edukacyjne

Ubezpieczenie

    INFORMATOR

Dokumenty

Harmonogram

Kalendarium

Rada Rodziców

Opieka specjalistów

Samorząd 

 
 

Warto przeczytać

Zdolni znad Brdy


Z książką w trampkach




BYDGOSZCZ- nasza mała Ojczyzna



KSIĄŻKA- najwierniejszym towarzyszem w podróży życia

Spotkania pokoleń


Bąbel matematyczny





„Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala,
 nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje,
nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.”
                                  Janusz Korczak


Dyrekcja szkoły

dyrektor  mgr Lucyna Sawicka
wicedyrektor mgr Renata Zyglewska

Nauczyciele








edukacja
wczesnoszkolna
mgr Katarzyna Hildebrandt
mgr Elżbieta Wątroba
mgr Ewa Danielska
mgr Aneta Kranc
mgr Aleksandra Buława
mgr Maria Witek
mgr Iwona Ruszkowska
mgr Hanna Nitecka
mgr Karolina Kulpa
mgr Ewa Wiśniewska
mgr Lucyna Łukaszewska


j.polski
mgr Arleta Kempa
mgr Alina Radomska
dr Anna Wereszczyńska
mgr Katarzyna Sidorowicz-Wojno
mgr Marcelina Puzia

matematyka
mgr Teresa Niewierczyk
mgr Anna Lipińska
mgr Beata Szargało
mgr inż. Agnieszka Wiśniewska
fizykamgr Joanna Estkowska

przyroda
mgr Iwona Zasieczna
mgr Anna Wiater
chemiamgr Iwona Zasieczna
biologiamgr Iwona Zasieczna
geografiamgr Iwona Żywiałowska
historia mgr Arleta Kempa
informatyka mgr Magdalena Atraszkiewicz
mgr Artur Zasada
mgr Aneta Kranc
wychowanie do życia w rodziniemgr Monika Rudolf-Bednarek
mgr Beata Szargało
muzyka mgr Grzegorz Nazaruk
plastyka mgr Magdalena Ocalewska
mgr Katarzyna Wesołowska

j.angielski
mgr Ewa Nawrocka
mgr Anna Górska
mgr Agata Książkiewicz
mgr Ewa Auguścik-Joppek
mgr Małgorzata Skąpińska - Stypa
j.niemieckimgr Izabela Ostrowska
zajęcia techniczne mgr M.Bednarkiewicz

wychowanie fizyczne
mgr Michał Plewiński
mgr Dariusz Stachowiak
mgr Marzena Stosik
mgr Szymon Książkiewicz



n.wspomagający
mgr Sylwia Wyszyńska
mgr Lucyna Pawlicka
mgr Marzanna Łaszkiewicz
mgr Katarzyna Pstrong
mgr Grażyna Mirecka
mgr Agnieszka Gumińska

religia
mgr Hanna Sucharska
mgr Beata Giemza
mgr Kamil Gawinecki
logopeda mgr Hanna Wielgat
biblioteka mgr  Hanna Wielgat
mgr Izabela Ostrowska

świetlica
mgr Jolanta Trawczyńska
mgr Marlena Drygalska
mgr Renata Partyka
pedagogmgr Renata Nitecka
psychologmgr Aleksandra Rejniak









Integracja

Biblioteka

Świetlica