Przedszkole nr 2 im. Ks.Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Skarbnik: Anna Gumińska
Zastępca skarbnika: Karolina Karkosik
Sekretarz: Aleksandra Radecka

Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę ich komfortu oraz bezpieczeństwa.

Witam Państwa!

Nazywam się Anna Gumińska.  Nie mogę do wszystkich rodziców dotrzeć, dlatego posłużyłam się tym listem. Jako skarbnik chciałabym zachęcić państwa do wpłacania składek na rzecz Rady Rodziców. Proponowana kwota, która została ustalona w tamtym roku to 50zł. Zdaję sobie sprawę, że w tych czasach każdy ma okrojony budżet domowy. Chciałbym zaznaczyć, że w skali miesiąca to tylko 4zł. Pieniążki te są wydawane rozważnie. Każdy wniosek wystawiany przez nauczycieli jest analizowany przez Radę Rodziców. Wyznaczyliśmy dwa terminy składania wniosków: na pierwsze półrocze i na drugie. Dzięki tym terminom możemy zaplanować wydatki. Ważne są, również państwa deklaracje, aby określić ile pieniążków jesteśmy w stanie zebrać dzięki państwa pomocy. Każde wydane pieniążki przedstawię państwu w rozliczeniu. Każda klasa zobowiązana jest złożyć deklarację wpłat po to, aby można było zaplanować budżet na cały rok. Na koniec roku skarbnik zobowiązany jest rozliczyć się z wpłat na zbiorczej liście, która wypełniona musi trafić do mnie. Druki oraz inne informacje można pobrać drogą mailową:

rodzicerada20@interia.pl
hasło:  rodzicerada20